שמי ערן ציון, ובאנגלית Eran (EZ) Zion, וכל חבילות הלמידה בהן אתם עומדים לצפות מועברים בשיטת לימוד  ייחודית עם הצלחה מוכחת שפיתחתי במרכז הלמידה שבבעלותי “EZEnglish  מכון הכושר שלך לאנגלית” ומשלבת ניסיון הוראה והדרכה של מעל 20 שנה בהוראת השפה האנגלית לתלמידי יסודי (ה-ו), חטיבה, תיכון ובוגרי תיכון.

אני בן לאם ישראלית ואב אמריקאי כך שהשפה העברית והאנגלית הן ברמת שפת אם ואב. כמו כן חייתי בארצות הברית 12 שנה שם גם רכשתי הסמכת TESOL / TESL OXFORD להוראת השפה האנגלית כשפה שנייה לתלמידים דוברי עברית.

EZEnglish VOD היא שיטת לימוד המועברת בהצלחה חסרת תקדים לאלפי תלמידים בגילאי יסודי, חטיבה ותיכון שבבסיסה העובדה כי התלמיד היום מוצף באוצר מילים (Vocabulary) ועמוס בכללי דקדוק (Grammar) ללא יכולת ליצור משמעות בין שתי המיומנויות הבסיסיות הללו וכי מבחינתו מדובר ברכישה של שתי מיומנויות נפרדות, דבר היוצר קושי בהפקת משמעות מתוך כמה הקשרים שונים של משפטים ומבנים דקדוקיים.

מתן למידה חווייתית של רצף של שיעורי וידאו עם משוב מידי בשיטת EZEnglish VOD מאפשר לתלמיד לפתח הבנה עמוקה המעצימה את הלומד העצמאי.

התלמיד מפתח חשיבה באנגלית ומיישם יכולת להעניק משמעות אמיתית לאוצר המילים (Vocabulary) ולכללי הדקדוק שברשותו (Grammar). בתהליך הלמידה התלמיד מבין כי חשיבה ב 3 ממדי זמן הנהוגה בעברית (עבר / הווה / עתיד), לה הוא רגיל בשפה העברית, אינה אפשרית בשפה האנגלית “וההיגיון” של מבנה המשפט בעברית והניסיון לתרגם משמעות עברית למשפט באנגלית רק פוגעת ביכולתו להבין, לכתוב ולהתבטא באנגלית.

אני ממליץ להתחיל לצפות בחבילת הדקדוק הבסיסי בה אני מציג ומלמד את הזמנים הפשוטים באנגלית וחלקי המשפט הבסיסיים הנדרשים להצלחה במבחנים השנתיים ובבגרות באנגלית.

החבילה הבאה, חבילת הדקדוק המתקדם, נועדה להציג וללמד את הזמנים המושלמים באנגלית ואת וחלקי המשפט המתקדמים ולבסוף חבילת המבנים המורכבים נועדה להציג וללמד את המבנים הלשוניים ואת וחלקי המשפט המורכבים.

האנגלית היא שפה מדהימה ועשירה ובעזרת שיטת הלימוד הנכונה של EZEnglish VOD גם אתה תוכל להצליח במבחנים השנתיים ובבגרות באנגלית!

לימוד פורה ומהנה!

מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.

שאלות? מחשבות? התלבטויות?
השאירו פרטים ואנחנו מבטיחים
ליצור איתכם קשר בהקדם.